pww_riga_logo_crop.svg

Priecājamies iepazīties!

Mēs esam Publicis Latvia – radoša darbnīca, daļa no Publicis globālās saimes, vadošā radošā tīkla ar birojiem 110 valstīs.
globālās saimes, vadošā radošā tīkla ar birojiem 110 valstīs.

Ar ko jūsu aģentūra ir īpaša?

Mēs esam starptautiski vispārstāvētākā radošā un digitālā aģentūra Baltijas valstīs. Mūsu birojs Rīgā sekmīgi apkalpo klientus visu trīs Baltijas valstu tirgos, kā arī mūsu globālās grupas klientus.

Kā jūs varat palīdzēt man?

Mēs varam izstrādāt, izveidot un izvietot satriecošu datos balstītu daudzkanālu radošo kampaņu digitāli, TV, vidē, sociālajos medijos, radio un PR. Vai varam sagatavot vienu reklāmu presei, ja tas ir tas, ko tev vajag. Nav darba, kas mums būtu par mazu.

Dibināta 1926. gadā Uzlabota ik dienu.

Pirms 93 gadiem Marsels Blēsteins-Blanšē atvēra pirmo Publicis biroju Parīzē. Šodien Publicis ir trešā lielākā komunikācijas pakalpojumu grupa pasaulē un tās ienākumi pārsniedz 9,6 € miljardus.

Būtiska – un visilgāk pastāvošā – daļa no šī uzņēmuma ir Publicis radošo aģentūru tīkls, kuru mēs ar lepnumu pārstāvam Latvijā un Lietuvā.

Vienojoties grupas globālajos pārmaiņu, inovāciju un digitālās pārveides centienos, mēs nebūt nejūtamies 93 gadus veci. Mēs topam par jaunu, labāku sevis versiju ik dienu.
Publicis ir starptautisks uzņēmums ar galveno mītni Parīzē, pasaules radošuma, mākslas un modes galvaspilsētā – un, protams, revolucionāru ideju mājvietā.

"Liberté, égalité, fraternité" mūsu lasījumā ir: radošās domas brīvība, visu klientu vienlīdzība un brālība starp visiem mūsu radošajiem. Vive la différence!


Publicis ir starptautisks uzņēmums ar galveno mītni Parīzē, pasaules radošuma, mākslas un modes galvaspilsētā – un, protams, revolucionāru ideju mājvietā.

"Liberté, égalité, fraternité" mūsu lasījumā ir: radošās domas brīvība, visu klientu vienlīdzība un brālība starp visiem mūsu radošajiem.
Vive la différence!
Izvietoti reģiona sirdī, Publicis Latvia vienlīdz sekmīgi strādā ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klientiem, kā arī ar tādiem, kuri darbojas visā Baltijā.

Mūsu starptautiskā komanda lepojas ar pieredzi kampaņu un sociālo mediju mārketinga realizēšanā vairākās valstīs vienlaikus.

Publicis ir starptautisks uzņēmums ar galveno mītni Parīzē, pasaules radošuma, mākslas un modes galvaspilsētā – un, protams, revolucionāru ideju mājvietā. "Liberté, égalité, fraternité" mūsu lasījumā ir: radošās domas brīvība, visu klientu vienlīdzība un brālība starp visiem mūsu

Izvietoti reģiona sirdī, Publicis Latvia vienlīdz sekmīgi strādā ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klientiem, kā arī ar tādiem, kuri darbojas visā Baltijā. Mūsu starptautiskā komanda lepojas ar pieredzi kampaņu un sociālo mediju mārketinga realizēšanā vairākās valstīs vienlaikus.

Palīdzēsim ar digitālo komunikāciju radošām mediju pieejām stratēģiju sociālajiem medijem radošajām kampaņām

Baltijas valstīs esam īstenojuši slaveno Publicis Groupe modeli, apvienojot visus savus radošos zīmolus vienā mītnē — kopā ar spēcīgu mediju kompetenci.
Mūsu radošie zīmoli

Mēs pārstāvam spēcīgākos radošos zīmolus pasaulē: Publicis, Leo Burnett un Saatchi & Saatchi.

Mūsu mediju draugi

Cieši sastrādājamies ar trim pasaules līmeņa mediju aģentūrām, kas ir daļa no globālās Publicis Media grupas: Starcom, Zenith un Spark Foundry.

Mūsu darbība Baltijā

Mēs esam integrāla Publicis radošo, digitālo un mediju aģentūru grupas daļa Baltijas valstīs.

3 biroji

Rīgā, Viļņā un Tallinā

> 130 profesionāļi

ar radošo, mediju un digitālo degsmi

Saziņai:

+371 29 264 926
info@publicisgroupe.lv

Alberta 12-7, Rīga
Atrodamies klusajā centrā, tieši Rīgas Jūgendstila centra muzeja ēkā – vēl viens lielisks iemesls apciemot mūs kaut šodien!

Izdziedam 100

Radījām digitālu platformu, kurā var klausīties 200 nozīmīgākās Latvijas dziesmas, izvēlētas no katras tās pastāvēšanas desmitgades, un ierakstīt arī savu dziedājumu, tā radot dāvanu Latvijai tās simtgadē. Rezultāts bija, ļoti iespējams, garākais dziesmu ieraksts pasaulē. Gandrīz 200 000 dalībnieku un 512 stundas dziesmu vienā gadā…​

Sponsorēšana | Influenceru mārketings | Satura stratēģija | Radošā izstrāde | Pasākumi | Zīmolu un korporatīvā reputācija | Tīmekļa vietņu un lietotņu izstrāde​

Nominācija (Shortlist) @ BalticBest 2018​